Statykime ateities laivus kartu

Statykime ateities laivus kartu

Statykime ateities laivus kartu

Statykime ateities laivus kartu

Statykime ateities laivus kartu

Statykime ateities laivus kartu

Statykime ateities laivus kartu

Apie įmonę

UAB „Vakarų centrinė laboratorija“ – moderni laboratorija, kurioje įvairiais metodais atliekami ardomieji bandymai  ir neardomieji bandymai, ultragarsiniai storio matavimai, vykdoma kokybės kontrolė ir inspektavimas, suvirinimo procesų valdymas, kiti bandymai, matavimai ir tyrimai. UAB „Vakarų centrinė laboratorija“ veikia cheminė laboratorija ir metrologinė laboratorija bei teikiamos kitos paslaugos, aktualios visose pramonės šakose.

UAB „Vakarų centrinė laboratorija“ stiprioji pusė – aukšta kvalifikacija pasižymintys specialistai, kurių dėka užtikrinama kokybė ir į kliento poreikius orientuotos paslaugos ir konsultacijos.

Mūsų įmonės specialistai vykdo darbus ten, kur reikia klientams: laivuose, gamyklose, naftos platformose, statybiniuose objektuose. Įmonės specialistai darbus gali atlikti ir dideliame aukštyje, pagal IRATA reikalavimus.

20 metų patirtis
1500 projektų, atlikta kiekvienais metais
40 + skirtingų paslaugų tipų, teikiama visame pasaulyje
Teikiamos paslaugos
Socialinė atsakomybė

Įmonių socialinė atsakomybė (SR) reiškia įmonių atsakomybę už poveikį, kurį jos daro savo darbuotojams, visuomenei ir aplinkai. Tai neatsiejama kiekvienos įmonės, kurios veikla grindžiama tvarumo principais, dalis. Vakarų laivų gamyklos grupė kuria vertybinę organizacinę kultūrą ir propaguoja lygias darbuotojų teises, rūpinasi darbuotojų sauga ir sveikata bei investuoja į kompetencijų ugdymą, skatinančią karjeros ir asmeninę gerovę.

Įmonės socialinės atsakomybės ataskaita
Karjera

Ar domitės laivais ir jūrų pramone? Norite pasidalinti savo žiniomis, idėjomis ar energija? Norite augti kartu su savo komanda ir kompanija? Vertinate draugišką, kūrybišką ir novatorišką darbo aplinką? Jei jūsų atsakymas yra TAIP, mes labai laukiame jūsų!

(Savo CV siųskite: [email protected]).